© ISPL lekarz Tomasz Kardasz

tel. +48604680460

email: kardasztomaszgabinet@gmail.com

Zgodnie z obowiązującymi przepisami i rosnącym zainteresowaniem telemedycyną  wprowadziłem do swojej praktyki konsultację online. 

1/4

E- konsultacja z lek. Tomasz Kardasz

Co to jest za forma wizyty ?

E  - konsultacja kierowana jest do moich stałych pacjentów ( przynajmniej dwie wizyty w gabinecie),  trwa ok. 10-20 minut i jest formą wizyty recepturowej - przedłużenie leków, kontrolną oceną stanu psychicznego. Nie obejmuje wystawienia skierowań, zaświadczeń, zwolnień itp. wizyta e -  recepturowa : koszt 160 zł.  

Ważne :


 

Wizyty zarezerwowane są dla osób pełnoletnich, posiadających zdolność do świadomego wyrażenia zgody,  które były przynajmniej na dwóch wizytach w moim  gabinecie, a ich stan psychiczny nie budzi zastrzeżeń. Decydując się na odbycie wizyty w formie wideo porady online, pacjentka/ent ze zdiagnozowaną przeze mnie podczas wizyty gabinetowej jednostką chorobową, wymienionąliście po lewej strony linku do e-wizyty, uprawniającą  ją/go do korzystania z tej formy usługi, tym samym potwierdza, iż zapoznała/ał się z polityką prywatności na stronie :  www.psychiatrakardasz.com i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ISPL lek. Kardasz Tomasz Specjalista Psychiatra, zobowiązuje się do nie nagrywania w jakiejkolwiek postaci przebiegu konsultacji, zgadza się na płatność z góry poprzez płatność bezgotówkową BLIK podczas e - wizyty, wyraża zgodę na ewentualną zmianę formy konsultacji na wizytę w gabinecie jeżeli zajdzie taka potrzeba i zobowiązuje się wówczas stawić w gabinecie niezwłocznie w wyznaczonym przeze mnie terminie.

 

Podczas e- wizyty nie wystawiam ZUS ZLA ( dawne L4), skierowań, czy zaświadczeń, a jedynie e-receptę. 

Zasady wykluczenia:

- wizyta pierwszorazowa lub druga u mnie

- pacjentka/ent nie była/był na wizycie psychiatrycznej w moim gabinecie od ponad 3 miesięcy ( zasady przeprowadzania terapii łączonej ustalane są indywidualnie  na wizycie w gabinecie)

- jesteś na zwolnieniu lekarskim ZUS ZLA ( dawne L4) psychiatrycznym

- jeżeli masz aktywne myśli samobójcze

- jeżeli masz zdiagnozowane zaburzenia psychotyczne - słyszysz głosy, których inni ludzie nie słyszą. Sądzisz, że jesteś śledzony, podsłuchiwany, inni słyszą twoje myśli itp. 

- jeżeli wizyta dotyczy osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami otępiennymi, zaburzeniami pamięci

- jeżeli jesteś osobą czynnie nadużywającą alkoholu i/lub innych substancji psychoaktywnych (w tym osoby uzależnione od leków nasennych, uspokajających takich jak :  afobam, xanax, lorafen, nasen, estazolam, relanium, itp.) 

- nie wyrażasz zgody na taką formę wizyty lub na powyższe zasady e-konsultacji

 

To wówczas nie korzystaj z tej formy konsultacji ! 

Podczas epidemii - przyjmuję także nowych pacjentów.