Zgodnie z obowiązującymi przepisami i rosnącym zainteresowaniem telemedycyną  wprowadziłem do swojej praktyki konsultację online. 

1/4

E- konsultacja z lek. Tomasz Kardasz

Co to jest za forma wizyty ?

Jest to konsultacja poprzez komunikatory wideo np. messenger, blizz itp. Dla stałych pacjentów także przez telefon. Wystawiam e recepty, e zwolnienia.

 

Ważne :


 

Wizyty zarezerwowane są dla osób pełnoletnich, posiadających zdolność do świadomego wyrażenia zgody,  które były przynajmniej na dwóch wizytach w moim  gabinecie, a ich stan psychiczny nie budzi zastrzeżeń. Decydując się na odbycie wizyty w formie wideo porady online, pacjentka/ent ze zdiagnozowaną przeze mnie podczas wizyty gabinetowej jednostką chorobową, wymienionąliście po lewej strony linku do e-wizyty, uprawniającą  ją/go do korzystania z tej formy usługi, tym samym potwierdza, iż zapoznała/ał się z polityką prywatności na stronie :  www.psychiatrakardasz.com i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ISPL lek. Kardasz Tomasz Specjalista Psychiatra, zobowiązuje się do nie nagrywania w jakiejkolwiek postaci przebiegu konsultacji, zgadza się na płatność z góry poprzez płatność bezgotówkową BLIK podczas e - wizyty lub na wskazane przeze mnie konto bankowe na 2 dni przed planowaną wizytą, wyraża zgodę na ewentualną zmianę formy konsultacji na wizytę w gabinecie jeżeli zajdzie taka potrzeba i zobowiązuje się wówczas stawić w gabinecie niezwłocznie w wyznaczonym przeze mnie terminie. 

( L4 - jedynie w medycznie uzasadnionych przypadkach tzn. jeżeli objawy stwierdzone podczas wizyty uniemożliwiają Tobie pracę zarobkową, a rokuje się co do  odzyskanie przez Ciebie zdrowia po zastosowanym leczeniu i wprowadzonym leczeniu psychiatrycznym.

Osoby nakłaniające do wystawienia zaświadczeń o niezdolności do pracy, pomimo braku choroby, mogą spotkać się z konsekwencjami prawnymi - Art. 272. (Podstępne wyłudzenie poświadczenia nieprawdy w dokumencie).

 

Zasady wykluczenia:

- jeżeli masz aktywne myśli samobójcze

- jeżeli masz zdiagnozowane zaburzenia psychotyczne - słyszysz głosy, których inni ludzie nie słyszą. Sądzisz, że jesteś śledzony, podsłuchiwany, inni słyszą twoje myśli itp. 

- jeżeli jesteś osobą czynnie nadużywającą alkoholu i/lub innych substancji psychoaktywnych (w tym osoby uzależnione od leków nasennych, uspokajających takich jak :  afobam, xanax, lorafen, nasen, estazolam, relanium, itp.) 

- nie wyrażasz zgody na taką formę wizyty lub na powyższe zasady e-konsultacji

 

To wówczas nie korzystaj z tej formy konsultacji !