top of page

Zgodnie z obowiązującymi przepisami i rosnącym zainteresowaniem telemedycyną  wprowadziłem do swojej praktyki konsultację  psychiatryczną online. 

E- konsultacja z lek. Tomasz Kardasz
Co to jest za forma wizyty ?

Jest to konsultacja poprzez komunikatory wideo np. messenger, whatsapp. Dla stałych pacjentów także przez telefon. Pierwsza wizyta musi być zawsze WIDEO.  Podczas teleporad wystawiam jedynie e-recepty. W przypadku zus zla lub zaświadczeń itp.  należy zgłosić się na wizytę stacjonarnie do gabinetu. 


 

Ważne :


 

Wizyty dedykowane są  osobom pełnoletnim, posiadającym zdolność do świadomego wyrażenia zgody. Decydując się na odbycie wizyty w formie porady online, pacjentka/ent potwierdza, iż zapoznała/ał się z polityką prywatności na stronie   www.psychiatrakardasz.com, regulaminem gabinetu i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ISPL lek. Kardasz Tomasz Specjalista Psychiatra, zobowiązuje się do nie nagrywania w jakiejkolwiek postaci przebiegu konsultacji, zgadza się na płatność z góry przelewem na 2 dni przed wizytą na podane  konto bankowe : 78 1090 1098 0000 0001 4437 5299

Ponadto wyraża zgodę na politykę opłat i zwrotów. m.in.  dostępną w regulaminie oraz podczas umawiania wizyty na znanymlekarzu.pl.

UWAGA : PODCZAS TELEPORAD NIE WYSTAWIAM ZAŚWIADCZEŃ, E- ZWOLNIEŃ, A JEDYNIE E-RECEPTY !

Zasady wykluczenia:

- brak dostępu do internetu, brak zasięgu itp. Niesprawny, źle działający sprzęt do wideorozmów - telefon, pc, tablet itp. .

- jeżeli masz aktywne myśli samobójcze - wówczas zgłoś się do Izby Przyjęć Najbliższego   Szpitala Psychiatrycznego lub Centrum Interwencji Kryzysowej (CIK).

- jeżeli masz zdiagnozowane zaburzenia psychotyczne - słyszysz głosy, których inni ludzie nie słyszą. Sądzisz, że jesteś śledzony, podsłuchiwany, inni słyszą twoje myśli itp. 

- jeżeli jesteś osobą czynnie nadużywającą alkoholu i/lub innych substancji psychoaktywnych (w tym osoby uzależnione od leków nasennych, uspokajających).

- nie wyrażasz zgody na taką formę wizyty lub na powyższe zasady e-konsultacji

 

To wówczas nie korzystaj z tej formy konsultacji  

bottom of page